فایل ورد بررسي تاثير ذرات نانورس بر ويژگي هاي آتشگيري نانوکامپوزيت چوب پلاستيک حاصل از آرد چوب- پلي پروپيلن

لینک دانلود

 فایل ورد بررسي تاثير ذرات نانورس بر ويژگي هاي آتشگيري نانوکامپوزيت چوب پلاستيک حاصل از آرد چوب- پلي پروپيلن دارای 13 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد فایل ورد بررسي تاثير ذرات نانورس بر ويژگي هاي آتشگيري نانوکامپوزيت چوب پلاستيک حاصل از آرد چوب- پلي پروپيلن  کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه  و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي فایل ورد بررسي تاثير ذرات نانورس بر ويژگي هاي آتشگيري نانوکامپوزيت چوب پلاستيک حاصل از آرد چوب- پلي پروپيلن،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن فایل ورد بررسي تاثير ذرات نانورس بر ويژگي هاي آتشگيري نانوکامپوزيت چوب پلاستيک حاصل از آرد چوب- پلي پروپيلن :
نام کنفرانس، همایش یا نشریه : علوم و فنون منابع طبيعي

تعداد صفحات :13

در این پژوهش، اثر مقدار ذرات نانورس بر ویژگی های آتشگیری ماده مرکب چوب پلاستیک حاصل از پلی پروپیلن و آرد چوب مورد بررسی قرار گرفت. برای این منظور، آرد چوب با نسبت وزنی 50 درصد با پلی پروپیلن مخلوط شد و نانورس نیز با نسبت وزنی 0، 2، 4 و 6 درصد استفاده گردید، همچنین ماده سازگارکننده MAPP به میزان 2 درصد در تمام ترکیب ها به کار رفت. سپس نانوکامپوزیت چوب پلاستیک با استفاده از روش قالب گیری تزریقی ساخته شد، و آزمون های مختلف آتش گیری شامل مقدار زغال باقی مانده، مقدار سوختن، دود تولید شده، زمان سوختن و مقدار حرارت آزاد شده مطابق استانداردASTM بر روی نمونه ها انجام گرفت. نتایج نشان داد که با افزایش مقدار ذرات نانورس، مقدار زغال باقی-مانده و زمان سوختن نانوکامپوزیت حاصله افزایش یافته، در صورتی که مقدار سوختن، مقدار حرارت آزاد شده و مقدار کل دود تولید شده کاهش می یابد. همچنین مطالعات ساختاری نانوکامپوزیت چوب پلاستیک به روش پراش اشعه ایکس نشان داد که توزیع ذرات نانورس در زمینه پلیمری از نوع بین لایه ای است، و با افزایش مقدار ذرات نانورس فاصله بین لایه ها کاهش می یابد.
كلید واژه: نانوکامپوزیت چوب پلاستیک، نانورس، خواص آتش گیری، ساختار بین لایه ای، پراش اشعه ایکس

توضیحات بیشتر