فایل ورد بررسي تغيير ضخامت بيلوزهاي فلزي توليد شده به روش هيدروفرمينگ از لوله هاي جدار نازک فولاد زنگ نزن 316L

لینک دانلود

 فایل ورد بررسي تغيير ضخامت بيلوزهاي فلزي توليد شده به روش هيدروفرمينگ از لوله هاي جدار نازک فولاد زنگ نزن 316L دارای 13 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد فایل ورد بررسي تغيير ضخامت بيلوزهاي فلزي توليد شده به روش هيدروفرمينگ از لوله هاي جدار نازک فولاد زنگ نزن 316L  کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه  و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي فایل ورد بررسي تغيير ضخامت بيلوزهاي فلزي توليد شده به روش هيدروفرمينگ از لوله هاي جدار نازک فولاد زنگ نزن 316L،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن فایل ورد بررسي تغيير ضخامت بيلوزهاي فلزي توليد شده به روش هيدروفرمينگ از لوله هاي جدار نازک فولاد زنگ نزن 316L :
نام کنفرانس، همایش یا نشریه : علم مواد (فرآيند متالورژي) (journal of advanced materials and processing)

تعداد صفحات :13

یکی از روشهای تولید بیلوز، فرایند هیدروفرمینگ است. برخی پارامترهای فرآیند هیدروفرمینگ نظیر فشار داخلی و سرعت جمع شدن قالب می تواند روی خواص نهایی بیلوزهای تولیدی مانند تغییر ضخامت دیواره تاثیر گذارد. یکی از اصلی ترین راه های بررسی کیفی بیلوزهای تولیدی، به دست آوردن تغییر ضخامت دیواره می باشد. در این پژوهش به بررسی تغییر ضخامت بیلوزهای تولیدی به روش های تحلیلی، آزمایشات تجربی و شبیه سازی المان محدود با استفاده از نرمافزار ABAQUS.Explicit پرداخته، و اثر پارامترهای فرآیند هیدروفرمینگ در این مشخصه تحلیل می گردد. در این مقاله نتایج به دست آمده از روش های تحلیلی، اجزاء محدود و تجربی، مطابقت خوبی با هم نشان دادند. نتایج این تحقیق می تواند جهت تخمین تغییر ضخامت بیلوز، در طراحی یک بیلوز جدید مورد استفاده قرار گیرد.
كلید واژه: بیلوز، لوله جدار نازک، هیدروفرمینگ، فشار داخلی، تغییر ضخامت

توضیحات بیشتر