فایل ورد بررسي و مقايسه ويژگيهاي سايشي سطح فولاد به سه روش کرم سخت، نيتراسيون گازي و نيتراسيون سطح کرم شده

لینک دانلود

 فایل ورد بررسي و مقايسه ويژگيهاي سايشي سطح فولاد به سه روش کرم سخت، نيتراسيون گازي و نيتراسيون سطح کرم شده دارای 9 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد فایل ورد بررسي و مقايسه ويژگيهاي سايشي سطح فولاد به سه روش کرم سخت، نيتراسيون گازي و نيتراسيون سطح کرم شده  کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه  و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي فایل ورد بررسي و مقايسه ويژگيهاي سايشي سطح فولاد به سه روش کرم سخت، نيتراسيون گازي و نيتراسيون سطح کرم شده،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن فایل ورد بررسي و مقايسه ويژگيهاي سايشي سطح فولاد به سه روش کرم سخت، نيتراسيون گازي و نيتراسيون سطح کرم شده :
نام کنفرانس، همایش یا نشریه : فرآيندهاي نوين ساخت و توليد

تعداد صفحات :9

در این پژوهش به منظور کنترل عوامل فرسایش دهنده بر روی فولاد 1.7765 که کاربردهای فراوانی در محیط های گازی خورنده با فشار و دمای بالا دارد، اثر عملیات پوشش کرم سخت، نیتروژن دهی گازی و نیتراسیون نمونه های کرم شده مورد بررسی قرارگرفته است. کلیه نمونه ها برای هر سه روش برای بررسی انواع مختلف مشخصه ها با روشی مشابه، به کمک میکروسکپ نوری، دستگاه ریز سختی سنج، دستگاه XRD، تست سایش با روش پین بر روی دیسک و نهایتا آزمایش اکسیداسیون مورد بررسی قرار گرفته اند. ریز ساختار نمونه های کرم- نیترید شده، شامل نیترید کرم عمدتا Cr N در سطح و لایه کرم می باشد که علاوه بربالا بردن مقدار و عمق سختی، مقاومت به سایش و مقاومت اکسیداسیونی را نیز افزایش می دهند. در ادامه، بررسی مقایسه ای، حکایت از عدم تغییر ضریب اصطکاکی نمونه های کرم- نیترید شده نسبت به نمونه های خام دارد.
كلید واژه: کرم سخت، نیتراسیون گازی، کرم، نیتراسیون، مقاومت سایشی، مقاومت اکسیداسیونی

توضیحات بیشتر