فایل ورد تخمين استحکام کششي قطعات در جوشکاري قوسي تنگستن- گاز با سرعتهاي پيشروي کنترل شده با استفاده از شبکه هاي عصبي

لینک دانلود

 فایل ورد تخمين استحکام کششي قطعات در جوشکاري قوسي تنگستن- گاز با سرعتهاي پيشروي کنترل شده با استفاده از شبکه هاي عصبي دارای 8 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد فایل ورد تخمين استحکام کششي قطعات در جوشکاري قوسي تنگستن- گاز با سرعتهاي پيشروي کنترل شده با استفاده از شبکه هاي عصبي  کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه  و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي فایل ورد تخمين استحکام کششي قطعات در جوشکاري قوسي تنگستن- گاز با سرعتهاي پيشروي کنترل شده با استفاده از شبکه هاي عصبي،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن فایل ورد تخمين استحکام کششي قطعات در جوشکاري قوسي تنگستن- گاز با سرعتهاي پيشروي کنترل شده با استفاده از شبکه هاي عصبي :
نام کنفرانس، همایش یا نشریه : فرآيندهاي نوين ساخت و توليد

تعداد صفحات :8

جوشکاری قوسی تنگستن – گاز یکی از فرایندهای مهم جوشکاری در صنعت می باشد که از الکترود غیرمصرفی تنگستن برای جوشکاری استفاده می کند. این روش برای جوشکاری قطعات نازک فولادهای ضد زنگ و فلزات غیر آهنی از قبیل آلومینیوم، منیزیم و آلیاژهای مس به کار برده می شود. در این تحقیق با طراحی و ساخت یک بازوی جوشکاری اتوماتیک که سرعت جوشکاری آن بوسیله میکرو کنترلر کنترل می شود در شرایط مختلف جوشکاری مانند انواع سرعت پیشروی، شدت جریان و دمای پیش گرم آزمایشات عملی صورت گرفته و مقدار استحکام کششی نمونه های جوشکاری شده اندازه گیری شد. سپس با استفاده از این اطلاعات تجربی، سیستم هوشمندی از نوع شبکه های عصبی طراحی، آموزش و تست گردید که ورودی های آن پارامترهای تنظیمی جوشکاری و خروجی آن استحکام کششی جوش حاصل می باشد. نتایج کار نشان می دهد که با استفاده از شبکه عصبی با دقت بسیار بالایی می توان استحکام کششی را قبل از انجام جوشکاری تخمین زد.
كلید واژه: جوشکاری قوسی تنگستن- گاز، استحکام کششی، شبکه عصبی، میکروکنترلر

توضیحات بیشتر