فایل ورد برنامه ريزي شبکه جاده جنگلي با در نظر گرفتن هزينه هاي جاده سازي و بهره برداري (مطالعه موردي: بخش گرازبن)

لینک دانلود

 فایل ورد برنامه ريزي شبکه جاده جنگلي با در نظر گرفتن هزينه هاي جاده سازي و بهره برداري (مطالعه موردي: بخش گرازبن) دارای 12 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد فایل ورد برنامه ريزي شبکه جاده جنگلي با در نظر گرفتن هزينه هاي جاده سازي و بهره برداري (مطالعه موردي: بخش گرازبن)  کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه  و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي فایل ورد برنامه ريزي شبکه جاده جنگلي با در نظر گرفتن هزينه هاي جاده سازي و بهره برداري (مطالعه موردي: بخش گرازبن)،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن فایل ورد برنامه ريزي شبکه جاده جنگلي با در نظر گرفتن هزينه هاي جاده سازي و بهره برداري (مطالعه موردي: بخش گرازبن) :
نام کنفرانس، همایش یا نشریه : مجله جنگل ايران

تعداد صفحات :12

جنگل های خزری تنها منبع تولید چوب در ایران هستند. معمول ترین روش چوبکشی و خروج نیز چوبکشی زمینی با استفاده از اسکیدرهاست. به دلیل کافی نبودن تراکم جاده های جنگلی، قسمت های زیادی از این جنگل ها دور از دسترس هستند. بنابراین به منظور تسهیل عملیات بهره برداری، افزایش تراکم جاده های جنگلی به عنوان یک راه حل مطرح است. هدف از این مطالعه، تلفیق هزینه های بهره برداری (منتج از مطالعه زمانی) و جاده سازی با استفاده از نرم افزار NETWORK 2000 و تصمیم گیری در مورد گسترش شبکه جاده بخش گرازبن از جنگل خیرود بود. در این تحقیق از مطالعه زمانی پیوسته بر اساس داده های واقعی چوبکشی استفاده شد. مدل رگرسیونی به دست آمده تابع عامل فاصله چوبکشی است. نتایج نشان داد که حداقل هزینه جاده سازی و چوبکشی در حالتی امکان پذیر است که تمامی جاده های پیشنهادی ساخته شوند.
كلید واژه: شبکه جاده جنگلی، بهینه سازی، NETWORK 2000، هزینه های ثابت، هزینه های متغیر

توضیحات بیشتر