فایل ورد طراحي يک مدل رياضي جديد براي مساله تشکيل سلول پويا برمبناي تعداد و متوسط طول حرکات درون و بين سلولي

لینک دانلود

 فایل ورد طراحي يک مدل رياضي جديد براي مساله تشکيل سلول پويا برمبناي تعداد و متوسط طول حرکات درون و بين سلولي دارای 12 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد فایل ورد طراحي يک مدل رياضي جديد براي مساله تشکيل سلول پويا برمبناي تعداد و متوسط طول حرکات درون و بين سلولي  کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه  و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي فایل ورد طراحي يک مدل رياضي جديد براي مساله تشکيل سلول پويا برمبناي تعداد و متوسط طول حرکات درون و بين سلولي،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن فایل ورد طراحي يک مدل رياضي جديد براي مساله تشکيل سلول پويا برمبناي تعداد و متوسط طول حرکات درون و بين سلولي :
نام کنفرانس، همایش یا نشریه : نشريه بين المللي مهندسي صنايع و مديريت توليد (فارسي)(نشريه بين المللي علوم مهندسي)

تعداد صفحات :12

در این مقاله یک مدل برنامه ریزی عدد صحیح غیر خطی جدید را برای مساله تشکیل سلول پویا در سیستم تولید سلولی ارایه می شود. تفاوت بین این مدل و دیگر مدل هایی که پیشتر توسعه یافته اند، در پیاده سازی ایده «جریان مواد بیشتر در فاصله کوتاه تر» در شکل گیری سلول ها است. مدل ارایه شده NP-hard است، یک رهیافت نوین به نام «جستجوی محلی تعبیه شده در شاخه و برش» برای حل آن توسعه داده شده است. نتایج محاسباتی به دست آمده از حل مسایل مختلف، سرعت و کارایی «جستجوی محلی تعبیه شده در شاخه و برش» را در مقایسه با «شاخه و برش استاندارد» نشان می دهد.
كلید واژه: تشکیل سلول پویا، حرکت درون سلولی، حرکت بین سلولی، شاخه و برش، جستجوی محلی

توضیحات بیشتر