فایل ورد ارايه يک متدولوژي جهت تخصيص تجهيزات و تسهيلات به بنادر با استفاده از ابزارهاي تصميم گيري چند معياره و شبيه سازي (مطالعه موردي: بندر شهيد رجايي)

لینک دانلود

 فایل ورد ارايه يک متدولوژي جهت تخصيص تجهيزات و تسهيلات به بنادر با استفاده از ابزارهاي تصميم گيري چند معياره و شبيه سازي (مطالعه موردي: بندر شهيد رجايي) دارای 12 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد فایل ورد ارايه يک متدولوژي جهت تخصيص تجهيزات و تسهيلات به بنادر با استفاده از ابزارهاي تصميم گيري چند معياره و شبيه سازي (مطالعه موردي: بندر شهيد رجايي)  کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه  و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي فایل ورد ارايه يک متدولوژي جهت تخصيص تجهيزات و تسهيلات به بنادر با استفاده از ابزارهاي تصميم گيري چند معياره و شبيه سازي (مطالعه موردي: بندر شهيد رجايي)،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن فایل ورد ارايه يک متدولوژي جهت تخصيص تجهيزات و تسهيلات به بنادر با استفاده از ابزارهاي تصميم گيري چند معياره و شبيه سازي (مطالعه موردي: بندر شهيد رجايي) :
نام کنفرانس، همایش یا نشریه : نشريه بين المللي مهندسي صنايع و مديريت توليد (فارسي)(نشريه بين المللي علوم مهندسي)

تعداد صفحات :12

تخصیص تجهیزات به عملیات مختلف همواره یکی از دغدغه های مدیران بنادر بوده است. در این مقاله سعی شده است تا با ارایه یک متدولوژی، تخصیص تجهیزات و ترکیب مطلوب طرح های بهبود دهنده به عملیات تخلیه و بارگیری در بنادر انجام شود. متدولوژی پیشنهادی به منظور تجزیه و تحلیل سیستم، از شبیه سازی و ابزارهای تصمیم گیری چند معیاره بهره گرفته است. این متدولوژی مشتمل بر 4 گزینه کلی و 4 شاخص تصمیم گیری جهت رتبه بندی می باشد. 4 گزینه کلی عبارتند از: اسکله، گنتری کرین، ترانستینر و ریچ استاکر. همچنین 4 شاخص تصمیم گیری عبارتند از هزینه، عمر مفید، مدت زمان تحویل و حجم تخلیه و بارگیری سالیانه. جهت بررسی جنبه های کارکردی متدولوژی پیشنهادی در این مطالعه، بندر شهید رجایی به عنوان مطالعه موردی در این تحقیق انتخاب و متدولوژی حاضر در مورد آن به کار گرفته شده و بهترین گزینه تعیین شد.
كلید واژه: بندر، شبیه سازی، توان عملیاتی، تصمیم گیری های چند معیاره

توضیحات بیشتر