فایل ورد بررسي خواص حرارتي و تفرق اشعه ايکس (XRD) در نانو چندسازه چوب پلاستيک (تاثير ميزان سازگاردهنده و نانومونت موريلونيت)

لینک دانلود

 فایل ورد بررسي خواص حرارتي و تفرق اشعه ايکس (XRD) در نانو چندسازه چوب پلاستيک (تاثير ميزان سازگاردهنده و نانومونت موريلونيت) دارای 13 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد فایل ورد بررسي خواص حرارتي و تفرق اشعه ايکس (XRD) در نانو چندسازه چوب پلاستيک (تاثير ميزان سازگاردهنده و نانومونت موريلونيت)  کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه  و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي فایل ورد بررسي خواص حرارتي و تفرق اشعه ايکس (XRD) در نانو چندسازه چوب پلاستيک (تاثير ميزان سازگاردهنده و نانومونت موريلونيت)،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن فایل ورد بررسي خواص حرارتي و تفرق اشعه ايکس (XRD) در نانو چندسازه چوب پلاستيک (تاثير ميزان سازگاردهنده و نانومونت موريلونيت) :
نام کنفرانس، همایش یا نشریه : تحقيقات علوم چوب و کاغذ ايران

تعداد صفحات :13

در این تحقیق به بررسی اثر میزان ماده سازگاردهنده بر خواص حرارتی و پراکنش ذرات نانورس در چندسازه پلی- پروپیلن، آرد نی و نانورس پرداخته شد. بدین منظور آرد نی در سطح ثابت 40%، ماده سازگاردهنده MAPP در دو سطح 5% و 10% و میزان نانورس کلویزیت 10A در سه سطح 0، 1 و 3% در نظر گرفته شد. مواد در یک مخلوط کن داخلی با دمای 175oC و سرعت 60 دور در دقیقه در زمان 10 دقیقه مخلوط شدند و نمونه ها با استفاده از روش قالبگیری تزریقی ساخته شدند. برای بررسی ساختار و نحوه عملکرد ذرات نانورس آزمون تفرق اشعه X انجام شد و همچنین به منظور بررسی خواص حرارتی چندسازه ها از آزمون گرماسنجی دیفرانسیلی (DSC) استفاده شد. نتایج حاصل نشان داد که افزایش میزان سازگاردهنده و در بعضی از درصدهای نانورس منجر به افزایش در کریستالیتی (بلورینگی)، آنتالپی و دمای کریستالیتی چندسازه شده است. بنابراین طیف های اشعه X بدست آمده نشان از ایجاد ساختار لایه لایه ای (Exfoliation) در ساختار نانورس بوده که نشان دهنده پراکنش و توزیع مناسب ذرات نانورس در ماتریس پلیمری بوده است که دلیلی برای افزایش مقاومت ها و مدول ها و خواص حرارتی می باشد.
كلید واژه: چندسازه، پلی پروپیلن، ماده سازگاردهنده، نانورس، تفرق اشعه ایکس، گرماسنجی دیفرانسیلی

توضیحات بیشتر