فایل ورد طراحي، ساخت و ارزيابي عملکرد دستگاه اندازه گيري ضريب هدايت گرمايي چوب با بهره گيري از لوله هاي گرمايي صفحه تخت (گزارش فني)

لینک دانلود

 فایل ورد طراحي، ساخت و ارزيابي عملکرد دستگاه اندازه گيري ضريب هدايت گرمايي چوب با بهره گيري از لوله هاي گرمايي صفحه تخت (گزارش فني) دارای 12 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد فایل ورد طراحي، ساخت و ارزيابي عملکرد دستگاه اندازه گيري ضريب هدايت گرمايي چوب با بهره گيري از لوله هاي گرمايي صفحه تخت (گزارش فني)  کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه  و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي فایل ورد طراحي، ساخت و ارزيابي عملکرد دستگاه اندازه گيري ضريب هدايت گرمايي چوب با بهره گيري از لوله هاي گرمايي صفحه تخت (گزارش فني)،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن فایل ورد طراحي، ساخت و ارزيابي عملکرد دستگاه اندازه گيري ضريب هدايت گرمايي چوب با بهره گيري از لوله هاي گرمايي صفحه تخت (گزارش فني) :
نام کنفرانس، همایش یا نشریه : صنايع چوب و كاغذ ايران

تعداد صفحات :12

در این پژوهش، فرآیند ساخت و عملکرد دستگاه اندازه گیری ضریب هدایت گرمایی چوب، با نوآوری استفاده از لوله های گرمایی صفحه تخت، ‏‏ تشریح و ارزیابی می شود. ضریب هدایت گرمایی در این دستگاه بنابه قانون فوریه و برابر با آیین نامه ASTM C177، در چندین شار گرمایی به دست می آید. سپس با رسم نمودار تغییرات ضریب هدایت گرمایی بر حسب دمای میانگین، می توان به معادله ای برای یافتن ضریب هدایت گرمایی آزمونه در محدوده دمایی مشخص رسید. در این تحقیق ضریب هدایت گرمایی چوب ممرز که از شمال ایران تهیه شده است اندازه گیری شده تا روند به دست آوردن معادله ضریب هدایت گرمایی برای یک آزمونه توسط این دستگاه مشخص شود. نتایج این تحقیق نشان داده است که ضریب هدایت گرمایی ممرز به طور خطی با دما افزایش می یابد. همچنین دیده شد که استفاده از لوله های گرمایی صفحه تخت باعث توزیع یکنواخت تر شار گرمایی ورودی بر روی سطح آزمونه ها می شود که علاوه بر افزایش دقت، زمان رسیدن به شرایط ماندگار، کاهش می یابد و به دست آوردن ضریب هدایت گرمایی تسریع می شود، که این امر منجر به کاهش مصرف انرژی و زمان آزمایش خواهد شد.
كلید واژه: ساخت،‏ دستگاه اندازه گیری ضریب هدایت گرمایی، لوله گرمایی صفحه تخت، قانون فوریه، چوب

توضیحات بیشتر