فایل ورد آلوده سازي حلزون هاي آب شيرين منطقه شادگان به ميراسيد يوم Ornithobilharzia turkestanicum در محيط آزمايشگاه

لینک دانلود

 فایل ورد آلوده سازي حلزون هاي آب شيرين منطقه شادگان به ميراسيد يوم Ornithobilharzia turkestanicum در محيط آزمايشگاه دارای 5 صفحه می باشد و دارای تنظیمات در microsoft word می باشد و آماده پرینت یا چاپ است

فایل ورد فایل ورد آلوده سازي حلزون هاي آب شيرين منطقه شادگان به ميراسيد يوم Ornithobilharzia turkestanicum در محيط آزمايشگاه  کاملا فرمت بندی و تنظیم شده در استاندارد دانشگاه  و مراکز دولتی می باشد.

توجه : در صورت  مشاهده  بهم ريختگي احتمالي در متون زير ،دليل ان کپي کردن اين مطالب از داخل فایل ورد مي باشد و در فايل اصلي فایل ورد آلوده سازي حلزون هاي آب شيرين منطقه شادگان به ميراسيد يوم Ornithobilharzia turkestanicum در محيط آزمايشگاه،به هيچ وجه بهم ريختگي وجود ندارد


بخشی از متن فایل ورد آلوده سازي حلزون هاي آب شيرين منطقه شادگان به ميراسيد يوم Ornithobilharzia turkestanicum در محيط آزمايشگاه :
نام کنفرانس، همایش یا نشریه : دامپزشكي (پژوهش و سازندگي)

تعداد صفحات :5

در این بررسی حساسیت حلزون های آب شیرین منطقه شادگان به O. turkestanicum انجام گرفت. به این طریق که 200 عدد حلزون از منطقه شادگان به آزمایشگاه انگل شناسی موسسه رازی کرج انتقال یافته و شناسایی شدند. سپس در تشتک های مخصوص پرورش داده شده و در معرض میراسید یوم O. turkestanicum قرار گرفتند. نتایج نشان داد که این حلزون ها از جنس ملانوییدس، فیزا و لیمنه آ بودند. از جنس لیمنه آ، گونه Lymnaea gedrosiana به O. turkestanicum حساس بود و به انگل فوق آلوده شد، در حالی که جنس فیزا و گونه L. palustris نسبت به میراسید یوم O. turkestanicum مقاوم تشخیص داده شد.
كلید واژه: حلزون های آب شیرین، O. turkestanicum، میراسید یوم، شادگان

توضیحات بیشتر